1343 بازدید

بازی آنلاین پرتابی رئیس جمهور ها بر علیه تروریست ها فلش متاسفانه، تروریست ها اخیرا بسیار فعال شود، و تا چند توسعه دهندگان بازی پرتابی رئیس جمهور ها بر علیه تروریست ها تصمیم به ایجاد این بازی است. از آغاز شما را به تروریست ها با رئيس جمهور فرانسه حمله می کنند. هلند به دنبال منفجر اولین تروریستی برای چوب بیس بال است. سعی کنید تا خود تروریست ها کشته می شود. بعد شما می توانید ارتقاء خرید و حتی به عنوان باراک اوباما و یا پوتین را بازی کند.

بازی شیر یا خط تروریست ها به عنوان آنجا که ممکن است، راه اندازی آنها را به پایان مرگبار خود را با قدرت تمام روسای جمهور لحاظ سیاسی درگیر، به صرفه جویی در جهان ما. از روسیه به ایالات متحده و کره شمالی شامل، مطمئن شوید که به ضربه بسیار سریع و با قدرت کافی برای ارسال این جنایتکاران دور.

اوه نه! تروریست ها در آن دوباره! اما این بار، بازی پرتابی رئیس جمهور ها بر علیه تروریست ها همه رهبران در سراسر جهان به یک علت واحد متحد! قرار دادن یک توقف به برنامه های تروریستی و به آنها درس در مقابل رئیس جمهور تروریست یاد می دهد! پرتاب تروریستی در سراسر حوزه، پانچ آن، خفاش آن، آن را بمب! انجام هر کاری برای خلاص شدن از آنها را در این بازی از راه دور خنده دار.

رئیس جمهور در مقابل تروریست ها یک بازی خنده دار که در آن فاصله ترول با نفوذ ترین رهبران سراسر جهان که در آن برای یک هدف واحد از بین بردن تروریستی توسط خود پیوست است. کمک به رهبران باراک اوباما، ملکه الیزابت، مرکل، کیم جونگ اون، اولاند، و پوتین بیرون شر از جهان است. تماس در حمله هوایی، استفاده از یک نان قوی فرانسوی، و یا پانچ تروریستی در چهره! آیا همه چیز را و هر چیزی را به ته تروریست ها می شود!

کنترل
موس - حرکت
دکمه سمت چپ ماوس - تعامل
,
c 3