1456 بازدید

بازی آنلاین مسابقه ای رانندگان دیوانه ماشین سواری 2 فلش مسابقه در یکی از وسایل نقلیه عجیب و غریب بازی مسابقه ای رانندگان دیوانه ماشین سواری و انجام شیرین کاری را انتخاب کنید تا افزایش نیترو، قدرت خود را به جلو بسته.
جمع آوری سکه ها در طول مسابقه است که بعد از آن شما می توانید استفاده کنید برای ارتقاء هنر و صنعت خنده دار خود را، از جمله سرعت، لاستیک، نیترو و پایین بپرد.
به خوبی به باز کردن ماشین های دیگر و 16 آهنگ های مختلف.
جنون است! سواران دیوانه ما آماده برای یک مسابقه دیوانه در سواری دیوانه خود هستند! تاریخ مسابقه با راننده منحصر به فرد خود، جمع آوری سکه ها، استفاده از سلاح های، انجام حرکت عالی و سعی کنید به برنده شدن در مسابقه با تکمیل ماموریت خود را! باز کردن سطوح جدید و غنائم و دیوانه در این بازی مسابقه بسیار جذاب!
در این بازی آنلاین شما باید برای رسیدن به خط پایان قبل از هر کس دیگری می کند. بازی مسابقه ای ماشین سواری هر یک از ماشین های خاص با فیزیک و کنترل متفاوت است. در گاراژ، شما می توانید وسایل نقلیه جدید و برخی از ارتقاء ماشین خود را سریع تر که و کنترل آسان تر می کند را خریداری کنید. شروع بازی و برخی از سرگرم کننده است. این عاقبت است بنابراین اگر شما دوست دارید بازی، شما همچنین می توانید قسمت اول بازی کند.
کنترل:
فلش به درایو
Z: نیترو
X: استفاده از سلاح
C: پرش به
,
c 3