1916 بازدید

بازی آنلاین هواپیمای جنگنده بمب افکن در جنگ 2 جنگی فلش پرواز را از طریق مناطق جنگی مدرن و روز شدید در این عمل بازی هواپیمای جنگنده بمب افکن در جنگ 2 جنگی بسته بندی شده عاقبت! بمب افکن در جنگ 2 است، و آن را مربا بسته بندی شده با بیش از 20 سطح! جت های جنگنده مدرن روز با موشک ها، بمب، اسلحه، ماشین و بیشتر به دندان مسلح! برنامه ریزی هر یک از ماموریت بر این اساس: هر سطح دارای اهداف مختلف به حمله، مانند پمپ های سوخت، پایگاه های پنهان، سربازخانه، مخازن، مخازن، و حتی دیگر جت های جنگنده! می توانید اقدام اکتان بالا شما برای زنده ماندن؟ موفق باشید!

نگاهی به آسمان به عنوان قهرمان تنهاست بازی هواپیمای جنگنده بمب افکن در جنگ 2 جنگی به پیروزی در جنگ برای کنار خود. شرکت در هوا شدید به دعوا سگ هوا و در کل رزم ناو جنگی را به عنوان شما غرق کشتی های دشمنان خود را و از بین بردن پایگاه های خود را از صندلی خلبان خود را به عنوان بمب افکن در آسمان که ترور به دشمنان خود را به ارمغان می آورد زمین به عنوان شکارچی در آسمان .

قرار دادن در jumpsuit خود، و آماده برای تبدیل شدن به یک خلبان تک خال! ماموریت شما این است برای از بین بردن هواپیمای دشمن و ساختمان. بازی آنلاین هواپیما شما می توانید درجه یک مانور پرواز به حملات دوج اجرا و بمباران دشمنان خود را. خرید ارتقاء برای تبدیل شدن به حتی قوی تر!

مهار سلاح های خود را و بمباران اهداف خود را به گرد و غبار. احساس آدرنالین از موتورهای جت خود را قدرتمند شما را از طریق آسمان مبارزه در هوا با جت های جنگنده نژاد به عنوان شما را نابود علائم خود را با سلاح مدرن.

دستورالعمل ها:
چپ و راست تغییر جهت
بالا و پایین تغییر سرعت
فضای آتش سلاح اصلی
CTRL و C بمب قطره
Z قطره flairs
14MB
,
c 3